ОБУЧЕНИЕ В ДОКТОРАНТУРА

СПИСЪК НА ДОКТОРАНТИТЕ, ОБУЧАВАЩИ СЕ В ИИКТ - БАН

редовно обучение
Име, презиме, фамилия Дата на зачисляване Краен срок Ръководител
Докторска програма „Автоматизирани системи за обработка на информация и управление“
Станислав Йовчев Йовков 01.01.2021 01.01.2024 Найден Шиваров
Кристиян Симеонов Димитров 01.01.2022 01.01.2025 Найден Шиваров
Докторска програма „Информатика“
Силвия Методиева Матерн 01.01.2019 01.01.2023 Велизар Шаламанов
Славияна Стоилова Данаилова-Велева 01.09.2019 01.09.2022 Любка Дуковска
Христо Константинов Блидов 01.09.2019 01.09.2022 Любка Дуковска
Невена Севдалинова Моралийска 01.09.2019 01.09.2022 Иван Попчев
Виктор Кънчев Данев 01.10.2019 01.10.2022 Даниела Борисова
Зорница Агресимова Димитрова 01.01.2020 01.01.2025 Даниела Борисова
Петър Руменов Живков 01.01.2020 01.01.2023 Стефка Фиданова
Георги Стоянов Шопов 01.01.2020 01.01.2023 Стоян Михов
Венета Ивова Величкова 01.01.2020 01.01.2023 Ирина Радева
Нина Стоянчова Керемедчиева 01.01.2020 01.01.2023 Даниела Борисова
Зорница Радева Радева 01.09.2020 01.09.2023 Иван Попчев
Гергана Петкова Матеева 01.10.2021 01.10.2024 Татяна Атанасова
Мелания Стоянова Бербатова 01.09.2021 01.09.2024 Кирил Симов
Найден Кирилов Найденов 01.10.2021 01.10.2024 Даниела Борисова
Николай Антониев Бухтияров 01.01.2022 01.01.2025 Даниела Борисова
Милена Янчева Кюмюрджиева 01.01.2022 01.01.2025 Любка Дуковска
Радостина Валтерова Цветкова-Чакърова 01.01.2022 01.01.2025 Любка Дуковска
Докторска програма „Компютърни системи, комплекси и мрежи“
Ава Ахмед Чикуртева 01.01.2020 01.01.2023 Димитър Карастоянов
Илиян Грозданов Илиев 01.01.2021 01.01.2024 Велизар Шаламанов
Докторска програма „Комуникационни мрежи и системи“
Докторска програма „Приложение на принципите и методите на кибернетиката в различни области на науката“
Стефан Костадинов Тафков 01.01.2020 01.01.2023 Златогор Минчев
Лиляна Живкова Савова 01.09.2020 01.09.2023 Васил Сгурев
Петко Иванов Стоев 01.01.2021 01.01.2024 Найден Шиваров
Димитър Витанов Първанов 01.01.2021 01.01.2024 Татяна Атанасова
Екатерина Спасова Цопанова 01.01.2021 01.01.2024 Васил Сгурев
Докторска програма „Математическо моделиране и приложение на математиката“
Силви-Мария Тодорова Гюрова 01.01.2020 01.01.2023 Анета Караиванова
задочно обучение
Име, презиме, фамилия Дата на зачисляване Краен срок Ръководител
Докторска програма „Автоматизирани системи за обработка на информация и управление“
Ангел Ботев Иванов 01.08.2020 01.08.2024 Найден Шиваров
Кочо Хрисафов 01.08.2020 01.08.2024 Найден Шиваров
Александър Георгиев Вуков 01.01.2022 01.01.2026 Николай Стоименов
Докторска програма „Информатика“
Мария Иванова Димитрова 01.08.2019 01.08.2023 Кирил Симов, Любомир Пенев
Васил Здравков Димитров 01.01.2020 01.01.2024 Даниела Борисова
Лидия Стойкова Стойкова-Чорбанова 01.09.2019 01.09.2023 Иван Попчев
Емилиано Максим Манколи 01.01.2020 01.01.2024 Васил Гуляшки
Едьола Кристак Нака 01.10.2020 01.10.2024 Васил Гуляшки
Людмил Бойков Илиев 01.10.2021 01.10.2025 Димитър Карастоянов
Алса Башким Нуци 01.11.2021 01.11.2025 Васил Гуляшки
Диелза Шани Бериша 01.03.2022 01.03.2026 Васил Гуляшки
Докторска програма „Компютърни системи, комплекси и мрежи“
Милвина Тодорова Терзиева 01.01.2021 01.01.2025 Димитър Карастоянов
Генка Иванова Славова-Торрес 01.01.2022 01.01.2026 Владимир Иванов
Докторска програма „Комуникационни мрежи и системи“
Красимир Живков Терзиев 01.01.2021 01.01.2025 Димитър Карастоянов
Анна Георгиева Кръстева 01.01.2021 01.01.2025 Румен Андреев
Антония Георгиева Гогова 01.01.2022 01.01.2026 Велизар Шаламанов
самостоятелна подготовка
Име, презиме, фамилия Дата на зачисляване Краен срок Консултант
Докторска програма „Математическо моделиране и приложение на математиката“
Инна Петрова Николова 01.01.2022 01.01.2025 Пенчо Маринов
Докторска програма „Информатика“
Мария Георгиева Пенелова 01.07.2020 01.07.2023 Леонид Кирилов
Ташо Димитров Ташев 01.03.2021 01.03.2023 Владимир Монов
Васил Стефанов Колев 01.03.2022 01.03.2024 Румен Андреев
Докторска програма „Компютърни системи, комплекси и мрежи“
Едита Ананиева Джамбазова 01.03.2020 01.03.2023 Румен Андреев